Ruvigo 41. Yarışma İpuçları

Ruvigo 41. yarışma ipuçları

Ruvigo 41. yarışma 500 TL ödül ile başladı. Ruvigo 41. yarışma ipuçları:

  1. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Yapımında bir efsaneden esinlenildi.[/su_note]
  2. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Ünlü bir şarkının video klibinde görülebilir.[/su_note]
  3. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Bazı kayıp parçalarının bulunması yetmiş yıldan fazla sürmüştü.[/su_note]
  4. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Eser, sonradan koruma altına alındı. İpuçlarında bahsedilen eserin adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.[/su_note]

 

[su_heading size=”20″ align=”left”]CEVAP: Metropolis olacaktı.[/su_heading]

 

Ruvigo Nedir?

Ruvigo, her seferinde tek bir yarışmanın aktif olduğu ve tek kazananı olan bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül,  yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır. Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artar.

Yayınlanan ipuçlarından yola çıkarak cevaba ulaşılabilir. Yarışma başlangıcında 4 ipucu ücretsiz bir şekilde tüm yarışmacılara yayınlanır. Bu ücretsiz ipuçları haricinde, belli aralıklarla Özel İpucu yayınlanır. Bu yayınlanan özel ipucunu bir miktar para ödeyerek açabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcıların 2 cevap hakkı olur.

Ruvigo kazanılan parayı kazanan kişinin sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden iletişime geçerek gerekli şartları sağlamış olması durumunda nakit olarak öder.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu