Ruvigo 36. Yarışma İpuçları

Ruvigo 36. yarışma ipuçları

Ruvigo 36. yarışma 500 TL ödül ile başladı. Ruvigo 36. yarışma ipuçları:

  1. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Onlardan günümüzde üç tane vardır.[/su_note]
  2. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Üçü de birbirinden farklıdır.[/su_note]
  3. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Bir tanesinin tarihinin Antik Roma’ya uzandığı düşünülmektedir.[/su_note]
  4. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Bir diğerinin üzerinde değerli taşlar bulunur. Üzerinde değerli taşlar bulunanın adını eksiksiz ve harf hatası olmadan yazınız.[/su_note]

 

[su_heading size=”20″ align=”left”]CEVAP: Butan Bayrağı olacaktı.[/su_heading]

 

Ruvigo Nedir?

Ruvigo, her seferinde tek bir yarışmanın aktif olduğu ve tek kazananı olan bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül,  yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır. Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artar.

Yayınlanan ipuçlarından yola çıkarak cevaba ulaşılabilir. Yarışma başlangıcında 4 ipucu ücretsiz bir şekilde tüm yarışmacılara yayınlanır. Bu ücretsiz ipuçları haricinde, belli aralıklarla Özel İpucu yayınlanır. Bu yayınlanan özel ipucunu bir miktar para ödeyerek açabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcıların 2 cevap hakkı olur.

Ruvigo kazanılan parayı kazanan kişinin sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden iletişime geçerek gerekli şartları sağlamış olması durumunda nakit olarak öder.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu