Ruvigo 34. Yarışma İpuçları

Ruvigo 34. yarışma ipuçları

Ruvigo 34. yarışma 500 TL ödül ile başladı. Ruvigo 34. yarışma ipuçları:

  1. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Bir tarafında iki komutan vardır.[/su_note]
  2. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Günümüzde de yapılış amacından sapmamıştır.[/su_note]
  3. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Depo ile O’nun arasında melekler vardır.[/su_note]
  4. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Sonradan bir parçasının mertebesi yükseltilmiştir. İpuçlarında bahsedilen eserin özgün/orijinal dilindeki adını eksiksiz ve harf hatası olmadan cevap kutucuğuna giriniz.[/su_note]

[su_heading size=”20″ align=”left”]CEVAP: “L’Hôtel National des Invalides” idi. Doğru cevap “Hôtel National des Invalides”, “Hôtel des Invalides” ayrıca alfabemizde olmayan “ô” karakteri yerine “o” yazılı halleri de geçerliydi. Büyük ve küçük harf fark etmeksizin doğru sayılmaktadır.[/su_heading]

Ruvigo Nedir?

Ruvigo, her seferinde tek bir yarışmanın aktif olduğu ve tek kazananı olan bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül,  yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır. Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artar.

Yayınlanan ipuçlarından yola çıkarak cevaba ulaşılabilir. Yarışma başlangıcında 4 ipucu ücretsiz bir şekilde tüm yarışmacılara yayınlanır. Bu ücretsiz ipuçları haricinde, belli aralıklarla Özel İpucu yayınlanır. Bu yayınlanan özel ipucunu bir miktar para ödeyerek açabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcıların 2 cevap hakkı olur.

Ruvigo kazanılan parayı kazanan kişinin sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden iletişime geçerek gerekli şartları sağlamış olması durumunda nakit olarak öder.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu