Ruvigo 33. Yarışma İpuçları

Ruvigo 33. yarışma ipuçları.

Ruvigo 33. yarışma 500 TL ödül ile başladı. Ruvigo 33. yarışma ipuçları:

  1. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Hükümdara yapılan bir benzeri için O’ndan ilham alındı.[/su_note]
  2. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Bazı gezegenler de yer aldı.[/su_note]
  3. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]O’nda görülen kıyafetler, tarihe ışık tutar.[/su_note]
  4. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Yaptıran kişi, bittiğini göremedi. İpuçlarında bahsedilen eserin özgün/orijinal dilindeki adını eksiksiz ve harf hatası olmadan cevap kutucuğuna yazınız.[/su_note]

[su_heading size=”20″ align=”left”]Cevap: “Palazzo Pitti” idi. Büyük ve küçük harf fark etmeksizin doğru sayılmaktadır. [/su_heading]

Ruvigo Nedir?

Ruvigo, her seferinde tek bir yarışmanın aktif olduğu ve tek kazananı olan bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül,  yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır. Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artar.

Yayınlanan ipuçlarından yola çıkarak cevaba ulaşılabilir. Yarışma başlangıcında 4 ipucu ücretsiz bir şekilde tüm yarışmacılara yayınlanır. Bu ücretsiz ipuçları haricinde, belli aralıklarla Özel İpucu yayınlanır. Bu yayınlanan özel ipucunu bir miktar para ödeyerek açabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcıların 2 cevap hakkı olur.

Ruvigo kazanılan parayı kazanan kişinin sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden iletişime geçerek gerekli şartları sağlamış olması durumunda nakit olarak öder.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu