Ruvigo 31. Yarışma İpuçları

Ruvigo 31. yarışma ipuçları

Ruvigo 31. yarışma 920 TL ödül ile devam ediyor. Ruvigo 31. yarışma ipuçları:

  1. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]O, gizli bir projeydi.[/su_note]
  2. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Yaygın bilinen adı, fiziksel özelliğine dayanıyordu.[/su_note]
  3. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Tamamlanması 3 yıla yakın sürdü.[/su_note]
  4. [su_note note_color=”#6c6c5d” text_color=”#ffffff”]Sonradan, resmi olarak 10’dan fazla ülkede kullanıldı. İpuçlarında bahsedilenin özgün/orijinal dilindeki tam adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.[/su_note]

[su_heading size=”20″ align=”left”]Cevap: “Magnavox Odyssey” idi. Doğru cevap “Odyssey” olarak da geçerliydi. [/su_heading]

Ruvigo Nedir?

Ruvigo, her seferinde tek bir yarışmanın aktif olduğu ve tek kazananı olan bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül,  yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır. Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artar.

Yayınlanan ipuçlarından yola çıkarak cevaba ulaşılabilir. Yarışma başlangıcında 4 ipucu ücretsiz bir şekilde tüm yarışmacılara yayınlanır. Bu ücretsiz ipuçları haricinde, belli aralıklarla Özel İpucu yayınlanır. Bu yayınlanan özel ipucunu bir miktar para ödeyerek açabilirsiniz.

Yarışma başlangıcında tüm kullanıcıların 2 cevap hakkı olur.

Ruvigo kazanılan parayı kazanan kişinin sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden iletişime geçerek gerekli şartları sağlamış olması durumunda nakit olarak öder.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu