Riot Games FPS Oyunu Sızdırıldı!

Riot Games FPS Oyunu Sızdırıldı!

League of Legends oyunu ile tanınan Riot Games, kısa bir süre önce yeni oyun projeleri üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Bunlardan birinin de FPS taktik oyunu olacağı söylenmişti. Şimdi de Project A olarak adlandırılan oyunun görüntüleri ve asıl adı ortaya çıktı. İşte Riot Games FPS oyunu hakkında detaylar.

Riot Games FPS Oyunu Detayları

Riot Games FPS Oyunu Sızdırıldı. Ortaya birkaç görüntü çıktı. Bu görüntüler iddiaya göre Riot Games’in yeni Project A oyununa ait. Görsellerden oyunun birinci şahıs olarak oynanabildiği görülüyor. Görüntü kalitesinin günümüz oyunlarından çok başarılı olmadığını görülüyor. Oyun henüz geliştirilme aşamasında olduğu için bu tarz eksiklikler olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Project A, Valiant

Ekran görüntüleri oyuna dair bazı ipuçları da veriyor. Ekranın sol alt köşesinde bir tamir simgesi bulunmakta. Bu da oyunun Team Fortress ile benzerlikler içermesi ihtimalini beraberinde getiriyor.

Riot Games tarafından yapılan açıklamalar oyunda oyuncunun yaratıcılığına da yer vereceğini gösteriyor. Ayrıca oyunun adı Project A olarak biliniyorken Valiant olma ihtimali de söylentiler arasında yer alıyor.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu