Google Kamera Uygulaması APK Kurulumu

Google Kamera Uygulaması APK

Google Kamera uygulaması, fotoğraf kalitesinin telefon donanımının izin verdiği kalitenin çok üstüne çıkmasını sağlıyor. Google mühendislik çalışmaları sayesinde yazılımsal anlamda çoğu telefondan ve kendi kamera uygulamanızdan daha iyi fotoğraflar çekebileceğiniz uygulamanın apk dosyasını bulabileceğiniz siteyi sizler için makalenin sonuna ekliyorum.

Aslında Google markalı telefonların kamera donanımları rakiplerinin altında kalıyor. Fakat Google Kamera uygulaması içinde bulundurduğu muhteşem yazılımı sayesinde HDR+, Portre ve Gece modu gibi özellikleri ile muhteşem fotoğraflar çekebilmeyi sağlıyor. Google Kamera uygulamasına Google markalı telefonlar olmadan Google Play üzerinden erişim mümkün değil.

Google Kamera
Google Kamera

Google, kaliteli fotoğraflar çekmek için donanım kadar yazılımın da önemli olduğunu Pixel serisinin ilk iki neslinde çok açık bir şekilde gösterdi. Huawei, Apple, Samsung gibi şirketler, telefonları için çift kamera kullanarak fotoğraf performansını yükseltmeye çalışırken, Google Pixel ve Pixel 2 tek arka kamera ile rakiplerinin neredeyse tüm özelliklerini size sunuyor. Bazı modlar Google Kameranın telefonunuzun güncel kamera uygulamasından daha iyi çekimler yapabilmenizi sağlıyor.

Bazı geliştiriciler Google Kamera uygulamasının daha fazla cihazla kullanılabilmesini istiyor. Bu yüzden çoğu akıllı telefonda çalışabilmesi için geliştirilmiş Google Kamera uygulamasını yaptılar. Kendi telefon modelinize uygun Google Kamera uygulamasını bulmak için biraz zaman harcamanız gerekiyor. Sizler için belli başlı akıllı telefonların Google Kamera APK dosyalarını bulabileceğiniz siteyi paylaştım.

Google Kamera
Google Kamera

XDA Developers, kullanıcıların akıllı telefonları için Google Kamera uygulamasını daha kolay bulabilmesi için bir Google Kamera merkezi oluşturdu. Buraya tıklayarak çoğu akıllı telefon modeli için Google Kamera uygulaması apk dosyasını içeren Google Kamera merkezi sayfasına ulaşabilirsiniz.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu