GeForce Now Nedir, Nasıl Yüklenir?

GeForce Now Nedir, Nasıl Yüklenir?

Dijital oyun sektöründe yeni bir yenilenme ve gelişim söz konusu oldu. Oyunların geldiği nokta bir yana, artık bu alanda çok farklı sistemler de kullanılıyor. Son dönemlerde gündem olan teknoloji ise bulut tabanlı oyun servisleri. Uzaktan erişim sayesinde sisteminizin kaldıramayacağı oyunları oynamanızı sağlayan sistem olan Nvidia GeForce Now sistemi açıldı.

Peki GeForce Now Nedir, Nasıl Yüklenir?

Nvidia GeForce Now; uzak sunucu bağlantısıyla, Nvidia sunucuları üzerinden oyun oynamanızı sağlayan bir bulut oyun hizmetidir. Temel olarak alınan donanımlar, Nvidia’nın kurmuş olduğu hazır sunucu donanımlarıdır.

Bulut oyun servisi kategorisinde yer alan Nvidia GeForce Now teknolojisi, kullanıcılara önemli artılar sunuyor. Sistemde şimdilik 2 çeşit üyelik var. Bunlar ücretsiz ve founders. Ücretsiz üyelik ile 1 saat aralıksız oyun oynayabilirsiniz, 1 saat sonunda oturum otomatik olarak sonlanacaktır. 1 Saatin sonunda tekrardan giriş yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu kısıtlamaya dahil olmamak için Founders paketini 5.49€ satın alabilirsiniz.

geforce5

Nasıl Yüklerim?

İlk olarak buraya tıklayarak işletim sisteminize uygun yazılımı indirin.

geforcenow1

İndirdiğiniz uygulamayı açın. Karşınıza çıkan ekranda kendiliğinden kurulum yapılacaktır.

geforcenow2

“Agree and Continue” butonuna tıklayarak sözleşmeyi kabul edin.

geforcenow3

Uygulamaya Nvidia, Google, Facebook hesaplarınızla giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

geforcenow4

 

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu