Arka Planda YouTube Nasıl Kullanılır?

Arka Planda YouTube Nasıl Kullanılır?

Bilindiği üzere YouTube’un Android telefonlarda arka planda çalışabilmesi için YouTube Premium satın almanız gerekiyor. Peki arka planda YouTube nasıl kullanılır? Bu yazımda sizlere YouTube Premium satın almadan nasıl reklamsız, karanlık tema, mobil veri için kalite sınırlama gibi özellikleri kullanabileceğinizi anlatacağım.

YouTube Vanced Edition Nedir?

YouTube Vanced Edition uygulaması android telefonlarda root kullanmadan reklamsız YouTube keyfi yaşamanızı sağlıyor. Bu uygulama YouTube’un normal sürümünden farklı olarak arka planda video oynatma, karanlık tema, mobil veri kalite ayarı, reklamsız video izleme gibi ekstra özellikleri kullanabilmenizi sağlıyor. Böylece bizlere telefonumuzda kesintisiz YouTube keyfi yaşatıyor.

Bu uygulama Vanced ekibi tarafından modlanmış yani değiştirilmiş olduğu için Google Play Store’da bulunmuyor. YouTube Vanced Edition indirebilmek için dış kaynaklardan yükleme yapmanız gerekiyor. Bu yazımda sizlere bunu nasıl yapacağınızı göstereceğim.

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

İlk olarak uygulamayı buradan indiriyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra alt kısımda “Download Vanced” ve “MicroG” butonlarına tıklayarak uygulamaları indiriyorsunuz.

vanced1

İndirme işlemini tamamladıktan sonra 2 apk dosyasını telefona atın.

Uygulamaları tek tek kurduktan sonra YouTube Vanced Edition uygulaması üzerinden Gmail hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Metehan

WebteBilgi'nin Kurucusu